NOVA KONT Plzeň s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Proběhlé akce

2. ZÁMECKÝ AUTOSALON

Ve dnech 16. a 17. května proběhl na zámku Kozel 2. jarní zámecký autosalon. Byly zde vystaveny všechny značky automobilů. V areálu parku byly k vidění i čtyřkolky a v zámecké jízdárně a v prostoru za jízdárnou byly vystaveny autodoplňky, autorádia, navigace, zabezpečovací systémy, pneumatiky, disky na kola atd.

 

Letošní autosalon měl podtitul pohádkový. Celkový doprovodný kulturní program byl proto zaměřen na děti. Na celý víkend bylo připraveno od 13:00 komponované pásmo pohádek, písniček a soutěží pro nejmenší.

Během prohlídek zámku byla divadlem Střechylos sehrána pohádka O Popelce.

Návštěvníci autosalonu mohli v zámeckém parku shlédnout také ukázky sokolnictví.

I přes malou nepřízeň počasí v sobotu dopoledne, můžeme konstatovat, že se 2. Jarní zámecký autosalon povedl a nezbývá než říci, že se těšíme na další ročník v termínu 17. - 18. května 2010. 

KISS PROTON RALLYE SHOW

V rámci plzeňské RZ 44. Mogul Šumava Rallye proběhla v Plzni na Náměstí republiky velkolepá show rádia Kiss Proton. Přímo na trati před každou RZ se objevovala posádka Kiss Proton Rallye týmu. Jak jinak než s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX.

 

Návštěvníci také mohli na náměstí mezi vystavenými vozy různých značek najít největší perlu mezi závodními vozy, a to Mitsubishi Evolution - tedy nové EVO X.

 

 

EXTREME TUNING SHOW PŘÍBRAM 2009

Druhý dubnový víkend jsme sesbírali naše tuningem postižené zákazníky a vyrazili jsme provětrat naše čtyřkolé miláčky do Příbrami na nedaleké letiště.

To, že se bude jednat o úspěšnou akci, naznačovalo nejen nebe bez mráčků, ale také několikakilometrová fronta vytuněných mazlíčků před vstupem na letiště. Nakonec se tam sjelo několik tisíc příznivců tuningu a tunerů.

Vozy Mitsubishi se objevovaly spoře, ale několik krásných kousků se přece jenom našlo.

Nové Lancery si vyzkoušeli i sprint na čtvrt míle.

Co říci závěrem - AKCE BYLA SUPER! Tak kam vyrazíme příště?