NOVA KONT Plzeň s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI LANCER SPORTBACK - Technologie

VŠE PLNĚ POD KONTROLOU

Značka Mitsubishi Motors ví, že výkon bez možnosti jej ovládat je k ničemu. Proto jsme ve voze Lancer Sportback vytvořili prostředí, kde je vše na správném místě a funguje tak, jak očekáváte. Máte neustále plnou kontrolu a k dispozici jsou Vám všechny potřebné údaje včetně informací palubního počítače na velkém multifunkčním LCD displeji.

 

Lancer Sportback je založen na léty propracované, ověřené a velmi tuhé karoserii s propracovaným systémem nezávislého zavěšení všech kol - to je nezbytný základ sportovního vozu. Plochý přední pomocný rám odolný proti kroucení a zcela nová víceprvková zadní náprava zaručují skvělou ovladatelnost bez zhoršení jízdního komfortu, takže Lancer jede po silnici jako přibitý a nic Vám nesebere úsměv z tváře.


BEZPEČÍ ZA KAŽDÉ SITUACE


V případě nehody se o Vás postará až sedm airbagů, včetně kolenního airbagu řidiče, který značně snižuje riziko poranění dolních končetin. Přední sedadla mají bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači zátěže, které lépe drží tělo, ale současně chrání posádku v případě nehody před nadměrnou silou nárazu. Další ochranu zajišťuje konstrukce Lanceru - vyrobená s využitím technologie vyšší odolnosti proti nárazům (RISE).

Systém aktivní regulace stability - ASC & TCL

Systém  ABS & EBD

Systém AFS

Komfort


Systém ETACS (Electronic Total Automobile Control System) umožňuje přizpůsobení ovládacích prvků pro další zvýšení bezpečnosti, pohodlí a komfortu. Senzor automatického rozsvěcení světel automaticky aktivuje světlomety, jakmile se zešeří. Dešťový senzor automaticky aktivuje stěrače čelního skla, jakmile jsou na předním skle detekovány kapky. Lancer Sportback nabízí také možnost připojení externích hudebních zdrojů prostřednictvím USB vstupu, díky němuž máme možnost poslouchat své oblíbené hudební skladby prostřednictvím audiosoustavy vozu.

Systém AUTO STOP & GO - AS&G

Dešťový senzor + senzor automatického rozsvěcení světel

USB konektor